Угода Користувача

Умови надання послуг

Ці Умови надання послуг («Умови») застосовуються до вашого доступу до веб-сайтів, додатків та інших онлайн-продуктів і послуг (разом — наша «Платформа»), наданих «HelpHubUA» або «Ми», і їх використання. Створюючи обліковий запис або іншим чином отримуючи доступ до Платформи, ви погоджуєтеся з цими Умовами. Якщо ви не згодні з цими Умовами, не відкривайте і не використовуйте нашу Платформу.

Якщо у вас виникли запитання щодо цих Умов, ви можете зв’язатися з нами за адресою helphubua@gmail.com Будь ласка, зверніться до нашої Політики конфіденційності для отримання інформації про те, як ми збираємо, використовуємо та розкриваємо інформацію про вас.

1. Огляд нашої платформи

(a) Наша Платформа надає платформу, яку може використовувати організація або група зі спільною метою («Колектив») для збору та виплати коштів на витрати, які підтримують Колектив. Наша платформа надає лише інформацію про волонтерські ініціативи зі збору коштів, спрямовані на підтримку гуманітарної допомоги в Україні.

(b) Для ясності – наша Платформа не зберігає і не передає кошти.

(c) Ви визнаєте та погоджуєтеся, що: (i) HelpHubUA не є стороною та не несе жодної відповідальності (не має зобов’язань) щодо будь-яких комунікацій, транзакцій, взаємодій, суперечок чи будь-яких відносин між користувачами; (ii) HelpHubUA не несе жодної відповідальності за розслідування або перевірку репутації, поведінки, моралі чи злочинне минуле будь-якого користувача; і (iii) HelpHubUA не несе відповідальності щодо визначення або сплати відповідних податків щодо Колективу або будь-яких користувачів.

2. Право на користування

(a) Щоб отримати доступ до нашої Платформи або використовувати її, вам має бути не менше 18 років. Якщо ви отримуєте доступ до нашої платформи або використовуєте її від імені іншої фізичної або юридичної особи, (i) ви заявляєте, що маєте повноваження прийняти ці Умови від імені цієї особи або організації, а також що ця особа або організація погоджується дотримуватися цих Умов і нести відповідальність перед нами, якщо ви порушуєте ці Умови, і (ii) посилання на «вас» сукупно означатимуть вас та цю особу чи організацію. Для використання Платформи, ви заявляєте, що ніколи не вчиняли шахрайства, не брали участі в шахрайстві та не переслідувалися законом за шахрайство.

(b) Ви не можете отримати доступ до нашої Платформи або використовувати її, якщо перебуваєте в юрисдикції, де надання нашої Платформи заборонено законом («Заборонена юрисдикція»), і ви не можете надавати доступ до нашої Платформи будь-якій юридичній чи фізичній особі, розташованій у будь-якій Забороненій юрисдикції. Ви заявляєте та гарантуєте, що: (i) ви не зазначені в жодному списку осіб чи організацій в США чи ЄС, яким заборонено отримувати

експорт або здійснювати операції з будь-якою особою США/ЄС; і (ii) ви не є громадянином будь-якої Забороненої юрисдикції або представником компанії, зареєстрованою в ній.

3. Облікові записи користувачів і безпека облікового запису

Можливо, вам знадобиться зареєструвати обліковий запис для доступу до Платформи. Якщо ви реєструєтеся для облікового запису, ви маєте надати точну інформацію в обліковому записі та негайно оновлювати цю інформацію, якщо вона змінюється. Ви також повинні підтримувати безпеку свого облікового запису та негайно повідомляти нас, якщо ви виявите або запідозрите, що хтось отримав доступ до вашого облікового запису без вашого дозволу. Ви несете відповідальність за всі дії, пов’язані з вашим обліковим записом, і приймаєте всі ризики несанкціонованого доступу.

4. Умови для учасників

(a) Перш ніж взяти на себе зобов’язання зробити будь-який внесок, кожен Учасник повинен (i) прочитати повний опис Колективу та його місії.

(b) Внески. Кожен ваш внесок сплачується безпосередньо Колективу.

(c) Повернення коштів. За винятком випадків, передбачених цими Умовами, УСІ ВНЕСКИ Є ОСТАТОЧНИМИ, І ПОВЕРНЕННЮ НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ. Ви погоджуєтеся звертатися виключно до Колективу для вирішення будь-яких суперечок щодо зроблених вами внесків. Коли ви робите внесок через Платформу, ви несете відповідальність за розуміння того, як будуть використані ваші гроші.

(d) Право інтелектуальної власності. Цим Колектив надає HelpHubUA невід’ємну ліцензію без права передачі на використання та відображення Колективних знаків у зв’язку з Платформою.

5. Збори

Комісія HelpHubUA. HelpHubUA — це платформа з нульовою комісією. Ми пропонуємо донорам надавати чайові нашій платформі, щоб вся сума пожертвувань перейшла до Колективу.

6. Контент користувача

(a) Наша Платформа може дозволити вам та іншим користувачам створювати, публікувати, зберігати та ділитися вмістом, у тому числі повідомленнями, текстом, фотографіями, відео та іншими матеріалами (разом «Контент користувача»). За винятком ліцензії, яку ви надаєте нижче, ви зберігаєте всі права на і стосовно свого контента користувача у відносинах між вами та HelpHubUA.

(b) Ви надаєте HelpHubUA та її філіям безстрокову, безвідкличну, невід’ємну, всесвітню, повністю оплачену та субліцензовану ліцензію на використання, відтворення, зміну, адаптацію, публікацію, переклад, створення похідних творів, розповсюдження, публічне виконання та відображення вашого Контента користувача та будь-яке ім’я, ім’я користувача чи зображення, надані у зв’язку з

вашим Контентом користувача, у всіх медіа-форматах і каналах, які зараз відомі або будуть розроблені пізніше, без винагороди для вас. Коли ви публікуєте або іншим чином ділитеся Контентом користувача на нашій Платформі або через неї, ви розумієте, що ваш Контент користувача та будь-яка пов’язана з ним інформація (наприклад, ваше ім’я користувача або фотографія профілю) будуть видимі для всіх.

Ви не можете створювати, публікувати, зберігати або ділитися будь-яким Контентом користувача, який порушує ці Умови або на який ви не маєте всіх прав, необхідних для надання нам ліцензії, описаної вище. Незважаючи на те, що ми не зобов’язані переглядати, редагувати або відстежувати Контент користувача, ми можемо видалити або усунути Контент користувача в будь-який час, якщо вважаємо, що він порушує ці Умови.

7. Вимоги до поводження та змісту

Ви не порушуватимете жодного застосовного законодавства, контракту, права інтелектуальної власності чи інших прав третьої сторони і не чинитимете правопорушення, і ви несете повну відповідальність за свою поводження під час доступу або використання нашої Платформи.

Ви також можете публікувати або іншим чином ділитися тільки змістом користувачів, який не є конфіденційним, і ви маєте всі необхідні права на його розкриття.

8. Зворотній зв’язок

Будь-які запитання, коментарі, пропозиції, ідеї, оригінальні чи креативні матеріали чи інша інформація, яку ви надаєте про HelpHubUA чи наші продукти (разом – «Зворотній зв’язок»), є неконфіденційними та стануть виключною власністю HelpHubUA. Ми будемо володіти виключними правами, включаючи, без обмежень, усі права інтелектуальної власності на Зворотній зв’язок, і будемо мати право на необмежене використання та розповсюдження Зворотнього зв’язку для будь-яких цілей, комерційних чи інших, без посилань або компенсації для вас.

9. Застереження

(a) Ми не контролюємо, не підтримуємо та не несемо відповідальності за будь-який Вміст користувача або сторонній контент, доступний на нашій Платформі або на який посилається наша Платформа. Ми не контролюємо збір внесків або компенсацію витрат через нашу Платформу.

(b) Ви використовуєте нашу Платформу на свій страх і ризик. Наша Платформа надається «як є» та «як доступна» без будь-яких гарантій, явних або неявних, включаючи, але не обмежуючись, неявні гарантії товарності, придатності для певної мети, права власності та добросовісності. Крім того, HelpHubUA не заявляє і не гарантує, що наша Платформа є точною, повною, надійною, актуальною або не містить помилок. Незважаючи на те, що HelpHubUA намагається зробити ваш доступ до нашої платформи та її використання

безпечним, ми не можемо і не заявляємо і не гарантуємо, що наша Платформа чи сервери не містять вірусів чи інших шкідливих компонентів. Ви берете на себе весь ризик щодо якості та продуктивності Платформи.

10. Обмеження відповідальності. Спори. Прикладне право

HelpHubUA та інші Сторони HelpHubUA не несуть відповідальності перед вами за будь-яких умов — незалежно від того, чи ґрунтується вона на договорі, правопорушенні, недбалості, прямій відповідальності, гарантії чи чомусь іншому — за будь-які непрямі, прямі, штрафні, випадкові, покаральні або спеціальні збитки чи втрачену вигоду, навіть якщо HelpHubUA чи інші Сторони HelpHubUA були повідомлені про можливість таких збитків.

На ці Умови поширюється законодавство України. Кожна сторона однозначно погоджується з тим, що відповідні суди України мають виключну юрисдикцію щодо будь-яких претензій, спорів чи розбіжностей щодо цих Умов.

11. Зміни до цих Умов

Ми можемо час від часу вносити зміни до цих Умов. Якщо ми внесемо зміни, ми опублікуємо виправлені Умови на нашій Платформі та оновимо дату «Останнього оновлення».

12. Припинення або призупинення

Ми залишаємо за собою право без попередження та на власний розсуд припинити або призупинити дію вашого облікового запису або ваше право на доступ до нашої Платформи чи її використання. Колектив також може бути призупинений або припинений нами в будь-який час. Ми не несемо відповідальності за будь-які втрати або шкоду, пов’язані з вашою неможливістю отримати доступ до нашої Платформи або її використовувати. Ви можете припинити використання Платформи в будь-який час. Якщо ми припинимо або призупинимо ваш доступ до вашого облікового запису або нашої Платформи, будь-які ліцензії або права, які ми надаємо відповідно до цих Умов, буде негайно скасовано.

13. Роздільність

Якщо будь-яке положення або частина положення цих Умов є незаконним, недійсним або невиконаним, це положення або частина положення вважається відокремленим від цих Умов і не впливає на дійсність і можливість виконання будь-яких інших положень.

14. Різне

Ці Умови складають повну угоду між вами та вашим доступом до нашої Платформи та її використанням. Невиконання будь-якого права чи положення цих Умов або примусу до нього не буде вважатися відмовою від такого права чи положення. Назви розділів цих Умов наведені лише для зручності та не мають юридичної чи договірної сили. За винятком випадків, коли в цьому документі передбачено інше, ці Умови призначені виключно на користь сторін і не мають на меті надати права третіх сторін-бенефіціарів будь-якій іншій фізичній або юридичній особі.