https://www.helphubua.com/wp-content/uploads/2023/01/f3d80d72-55d7-42a3-9ced-9d8071487065.jpeg

ГО « Український Рух Миру»

Ємець Михайло Володимирович

0674534549

ДОПОМОЖЕМО ДІТЯМ БУТИ ЩАСЛИВИМИ

Сім’ї переселенців, Люди похилого віку, Хворі/важкохворі, Люди з інвалідністю, Екологія/захист тварин

Незалежність, самостійність, непідпорядкованість… Ці слова глибоко вкорінилися у серці, мабуть, кожного українця, заполонивши думки і навіть почуття. Не виключенням стали й ми, з нашим осередком надії сотень “особливих сімей” “Рівненським обласним спеціалізованим будинком дитини з центром реабілітації дітей з органічними ураженнями центральної нервової системи з порушеннями психіки та паліативної допомоги дітям Рівненської обласної ради”.

Хочеться мати незалежність від централізованого опалення та енергопостачання, хочеться забезпечити нашим пацієнтам більш комфортні умови, незалежно від зовнішніх обставин. І це не забаганка, це на даний момент є необхідністю в умовах сьогодення та в реаліях воєнного часу, адже наш заклад обслуговує одну з найвразливіших верств населення. Це діти з інвалідністю, це ті, кому потрібні особливі умови не просто для комфорту, а для забезпечення життя.

У стаціонарі реабілітаційного та паліативного відділень перебувають діти з різними діагнозами. Серед них є тяжкохворі, які потребують постійного догляду та обслуговування. І нашим завданням, перш за все, є створення максимального комфорту для наших “особливих пацієнтів”.

Вдосконалюємось, розглядаємо різні варіанти покращення умов, шукаємо можливості вивести наш заклад на більш сучасний рівень існування. Тому, ми вважаємо, що перехід на сонячні батареї та тепловий насос є ідеальним рішенням поставлених перед нами задач. Це також і можливість економії фінансових ресурсів, які можна буде, знову ж таки, вкласти в розвиток закладу. Усе задля безпеки, захисту та комфорту наших дітей. Усе для створення затишку серед руйновища, на яке намагаються перетворити нашу країну.

Потрібно зібрати: €16974