Про проект

Цей майданчик – своєрідний онлайн хаб, що об’єднує небайдужих людей по всьому світу з українськими волонтерами, що зібрали історії та потреби постраждалих від війни.

 

Якщо ти благодійник, то обирай, кому задонатити в декілька кліків – дітям, літнім людям, сім’ям, притулкам з тваринами. Ми гарантуємо, що всі волонтерські організації – ті, кому можна довіряти, а твої гроші буде спрямовано на конкретну потребу. Всю допомогу негайно відправлять тим, хто її потребує. А ти першим дізнаєшся про це, адже волонтери надішлють фідбек від отримувача. Зважай, що ми не розміщуємо потреби на кошти на озброєння та військову техніку. Якщо ти волонтер від організації, то зареєструй свою потребу на платформі та отримуй швидку допомогу з усього світу. 

 

Запуск проєкту у березні 2022 реалізовано ініціативою соціальних проєктів “Береш і робиш”, основою якої стали члени команди Linza agency. Водночас проєкт не несе в собі комерційної основи та потребує допомоги. Зараз ми як команда: розробляємо цей сайт, поширюємо інформацію та комунікуємо з організаціями й благодійниками по світу, підтримуємо та верифікуємо волонтерські ініціативи, які шукають допомоги.

Чому ми

Для волонтерів:

  • Ресурси українців на волонтерську діяльність вичерпуються, а ми знаходимо людей, які готові допомогти в усьому світі.
  • Наша платформа – посередник, соціальний майданчик, ми не беремо відсоток за розміщення заявки.
  • Благодійники з усього світу надсилають допомогу напряму не нам, а вам, не в загальні фонди, а на конкретні потреби.
  • Благодійники довіряють нам і вам, бо ми ділимося з ними фідбеком від постраждалих та підтвердженням про використання грошей.
Зареєструвати потребу

Для благодійників:

  • Усі організації після реєстрації на сайті перевіряються, а потреби – верифікуються.
  • Є можливість допомогти комусь напряму, а не донатити на загальні збори коштів.
  • Після виконаної роботи гарантовано отримуєш фідбек від тих, кому допоміг.
Підтримати

Наші партнери